Mládež Horní Počernice

KURZY ALFA

Naslouchej, získávej informace, diskutuj a objevuj. Zeptat se můžeš na cokoliv. Alfa je místem, kde není žádná otázka pokládána za hloupou ani nevhodnou nebo zaujatou.


Co jsou kurzy Alfa? 

Kurzy Alfa tvoří série promluv na klíčová témata, související s křesťanskou vírou. Každé setkání začíná společným jídlem, které dává účastníkům kurzu příležitost vzájemně se seznámit. Následuje krátký program na dané téma a poté je prostor pro diskusi v menších skupinkách. Cílem je probírat téma večera, klást otázky a vyjadřovat různé názory.

Komu je Alfa určena?

Alfa je pro mladé lidi přibližně ve věku 15-30 let, ale především pro každého, kdo má zájem přijít.

Kolik Alfa stojí?

Všechny večery jsou zadarmo. Součástí Alfa kurzů je i společný víkend, výdaje s ním spojené si už každý účastník hradí sám. Jedná se o dobrovolnou akci a rozhodnutí o tom, zda jet či ne je na každém.

Kdy Alfa probíhá?

Jednotlivá setkání probíhají pravidelně každý týden ve stejný den a ve stejnou dobu. Jedná se o deset večerů, délka každého setkání je 2 hodiny. Začátek i konec je přesně vymezen, není třeba obávat se zdlouhavého přetahování a pozního návratu domů :)


Témata jednotlivých večerů:


1) Kdo je to Ježíš?

2) Proč Ježíš zemřel?
3) Jak získat víru?
4) Proč a jak se modlit?
5) Proč a jak bych měl číst Bibli?
6) Jak nás Bůh vede
Víkendová alfa
7) Jak odolat zlému?
8) Proč a jak mluvit o víře s druhými?
9) Uzdravuje Bůh i dnes?
10) A co církev?

 

ZAČÍNÁME ÚVODNÍ MEXICKOU PÁRTY 4. ŘÍJNA V 18:30


Neboj se přijít, protože nikoho neznáš, nejedná se o akci pouze pro kamarády. Začínáme úplně od začátku a vítán je opravdu každý! Těšíme se v říjnu naviděnou :)

Pozvanka

ALFA.jpg

 


Reklama